Оцінка транспортних засобів

Оціночна компанія

Тел.: +38 (067) 232 20 22

Експертна оцінка ринкової вартості транспортного засобу

Компанія “Expert IN” проводить такий затребуваний вид оцінки, як оцінка транспортних засобів, адже транспортні засоби - невід'ємний атрибут сучасного комерційного, приватного та державного життя. Це призводить до того, що щодня здійснюється величезна кількість угод і операцій, які стосуються легкових і вантажних автомобілів, залізничного та водного транспорту, сільськогосподарської та будівельної техніки і т.п. У багатьох випадках такі операції супроводжуються незалежним експертним висновком про вартість транспортного засобу.

Оцінка транспортних засобів — комплекс досліджень із визначення ринкової вартості транспортного засобу на конкретну дату при появі правовідношень між фізичними і юридичними особами або державою, які пов'язані з власністю, розпорядженням і використанням транспортних засобів.

В результаті надання послуги, замовник отримує Звіт про оцінку, який в подальшому може надаватися в державні органи, нотаріусу при оформленні правочинів з транспортними засобами, в страхову компанію, а також виступати доказом в судових спорах.

Щоб замовити експертну оцінку транспортних засобів чи отримати консультацію експерта, телефонуйте за номером +38 (067) 232 20 22

Оцінка транспортних засобів та спеціалізованої техніки проводиться для:

 • продажу (з метою обчислення податку з доходів фізичних осіб, військового збору у випадках визначених статтею 173 Податкового кодексу України);
 • для цілей бухгалтерського обліку (в тому числі для підтвердження реалізації автомобіля за ціною, що відповідає рівню звичайних цін (в розумінні Податкового кодексу України));
 • отримання кредиту в банку чи передачі транспортного засобу у фінансовий лізинг ;
 • поділу майна подружжя в суді;
 • вступу в спадщину (для нотаріуса);
 • внесення до статутного капіталу юридичної особи;
 • підтвердження митної вартості (при розмитненні);
 • оформлення договору оренди транспортного засобу;
 • визначення розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу;
 • страхуванні транспортного засобу;
 • списання з балансу підприємства (установи, організації);
 • інші цілі.

Компанія «Експерт ІН» надає послуги з оцінки будь-якого транспорту та рухомих механізмів, в тому числі:

автомобілі

Легкові автомобілі

вантажівка

Вантажні автомобілі

Автобуси

мотоцикли

Мотоцикли

будівельна техніка

Будівельна та дорожня техніка

комбайн

Сільсько- господарська техніка

Підйомно - транспортні машини

поїзд

Залізничний транспорт

При оцінці автомобілів та інших транспортних засобів враховується його стан фізичний (отриманий в результаті зносу, пластичних деформацій, корозії, зміни фізико-хімічних якостей матеріалів, укомплектованість транспортного засобу, термін його експлуатації, величини пробігу, умов, в яких він використовувався) і моральний (фактори досягнень науково-технічного прогресу, державні обмеження, імпорт, товарні ринки, зняття з виробництва транспортних засобів, закінчення виробництва запчастин). Також використовуються різні інформаційні матеріали та доступні джерела інформації щодо цін на дані транспортні засоби.

Законодавче регулювання оцінки транспортних засобів:

1. Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затверджена наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 № 142/5/2092, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24.11.2003 за №1074/8395 (у редакції наказу Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.07.2009 № 1335/5/1159)

2. Національний стандарт №1 «Загальні принципи оцінки майна та майнових прав», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1440.

3. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.2001 № 2658-III (зі змінами).

Для оцінки транспортних засобів та спецтехніки необхідні такі документи (інформація):

 • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
 • установчі документи власника - юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника – фізичної особи;
 • інформація про пробіг (термін експлуатації) та фотографії транспортного засобу (робить оцінювач при огляді);
 • довідка про балансову вартість (для юридичних осіб);
 • первинні документи, що посвідчують факт придбання транспорту/спецтехніки (для юридичних осіб).

Термін проведення оцінки

Оцінка транспортних засобів займає 1-2 дні. Протягом цього часу фахівці компанії «Експерт ІН» здійснюють:

 • огляд транспорту і збір інформації по його функціональних характеристиках;
 • аналіз ринку;
 • вибір використовуваних підходів і методів з урахуванням специфіки об’єкту оцінки;
 • обчислення вартості транспортного засобу.

Замовити оцінку транспортного засобу

Якщо Вам потрібно оцінити транспортний засіб, звертайтесь в компанію "Експерт ІН". Наші фахівці проведуть об'єктивну експертизу вартості транспортного засобу в необхідних цілях.

Щоб замовити експертну оцінку ринкової вартості транспортних засобів чи отримати консультацію експерта, телефонуйте за номером +38(067)232-20-22 і ми відповімо на всі питання, які Вас цікавлять!

Чому варто звернутися до нас

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік як рухомого так і нерухомого майна .

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого транспорту, надаватимуться безкоштовно.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

У нас є представництва у всіх* обласних центрах України, тому Ви можете розраховувати на нашу послугу  не залежно від регіону, в якому проживаєте.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.