Рецензування звіту про оцінку

Оціночна компанія

Тел.: +38 (067) 232-20-22

Рецензування звітів про оцінку (актів оцінки), як інструмент захисту в суді

Проводимо рецензування звітів про оцінку для захисту Ваших прав і законних інтересів при розгляді спірних питань, адже сьогодні на ринку діє велика кількість компаній, що надають послуги з оцінювання і якість випущених ними звітів про оцінку в багатьох випадках не відповідає вимогам і нормам законодавства, а значна кількість звітів містить свідомо занижені або завищені результати оцінки.

 

Дуже часто необ'єктивні, неякісні оцінки зустрічаються в таких випадках:

  • при розрахунку вартості відшкодування збитків нанесених транспортному засобу в рамках ДТП (іноді страхові компанії не сумлінно «налічують» суму страхового відшкодування);
  • при оцінці майна в рамках виконавчого првадження і передачі на публічні торги (оскарження дій державного або приватного виконавця);
  • при відчуженні заставного майна в рамках задоволення вимог іпотекодержателя;
  • в судових суперечках при розділі майна подружжя або родичів;
  • при корпоративних суперечках між засновниками або акціонерами підприємства (вихід зі складу учасників, продаж частини в бізнесі);
  • при оскарженні результатів товарознавчої експертизи (оцінки), проведеної митними органами або оцінювачем по конфіскованих товарах.

 

Рецензування або експертиза звіту про оцінку (експертного висновку) представляє собою процедуру перевірки Звіту (висновку) на предмет його повноти, правильності виконання, коректності розрахунків, а також на відповідність його чинному законодавству.

Рецензія на звіт про оцінку (експертний висновок) - аналіз роботи експерта (оцінювача, який виконав звіт), що проводиться іншим експертом (рецензентом), в результаті якого формується незалежне судження про достовірність оцінки.

 

Рецензування є дієвим способом оскарження звіту про оцінку.

При проведенні рецензування від фахівця-рецензента потрібен критичний аналіз звіту про оцінку і висновок про те, наскільки такий звіт про оцінку можливо використовувати в цілях, для яких він був випущений (для суду, торгів, нотаріальної дії і т.п.).

Всі сторони процесу розуміють, що звіт, який визнаний рецензентом, як неякісний (недостовірний), не може бути використаний ні як аргументація в суді, ні як підстава для прийняття майнових рішень чи проведення юридичних дій.

 

Рецензія на звіт про оцінку допоможе Вам:

  • сформувати свою думку щодо обґрунтованості вартості, зазначеної в звіті;
  • відповісти на питання, чи відповідає звіт про оцінку законодавству України і національним стандартам оцінки;
  • зрозуміти чи є висновки в звіті оцінювача належними і допустимими доказами або ж не є належними і неприпустимими доказами, які ведуть за собою неможливість застосування звіту в якості доказів.

 

Рецензування є ефективним інструментом руйнування аргументів протилежної сторони і вказує на конкретні недоліки і порушення  в проведеній оцінці.
Рецензія на звіт про оцінку майна - це законний спосіб захисту Ваших інтересів в судах та досудових суперечках.
Замовивши рецензію на звіт, Ви можете позбутися від необхідності замовляти «зустрічну» оцінку, доводячи при цьому, чия оцінка є «більш правильною».

Але якщо Ви вирішили замовити новий Звіт про оцінку, то, разом з ним, рецензія, підготовлена ​​нашими фахівцями, стане серйозним і вагомим аргументом, поряд з новим Звітом про оцінку в судових суперечках.

Щоб отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять, телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22

Чому варто звернутися до нас

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого транспорту, надаватимуться безкоштовно.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік як рухомого так і нерухомого майна .

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Компанія "Експерт ІН" має структурні підрозділи у всіх обласних центрах України, тому Ви можете розраховувати на нашу послугу  не залежно від регіону, в якому проживаєте.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.